Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Fórum - Úpravy

Implantace Sportovních sedaček

St 01.06.16 15:56
Zdravim nemáte někdo info/zkušenost s implantací sportovních sedaček do starších Audi? Jedná se o problém že sportovní sedadla co sem já našel maj pojezd ze spodu kdežto starší audi mají pojezd ze stran (do prahu a středové konzole) a uprostřed "regulaci". A samozřejmě nechci řezat do podlahy a vařit úchyty. Pokud ste to někdo řešil a vyřešil nebo je to beznaděj tak dejte info. Nebo pokud víte o nějakým autě co má"sportovní sedačky" (tím myslím v jednom kuse s opěrkou a bočním vedením) v základu jako RS6, VW R32 a pod tak budu taky rád za info. Nodi
Čt 02.06.16 08:50
Máš v podstatě dvě možnosti...
1, ze starý sedačky si uřízneš a upravíš spodek, zachováš tím nynější způsob posouvání. Sedačka by měla mít uchycení zespoda, případně z boku na šrouby, takže na původní spodek navařit nějaké držáky na novou sedačku.
2, k sedačce si koupíš ten univerzální posuvný kus a taky konzolu na uchycení. Na Audi ji budeš blbě shánět, můžeš použít na Golfa a jen ji na šířku o cca 3cm upravíš. Jinak je uchycení stejný, do těch kolejnic v kastli vložíš takový patky se závitem a přišroubuješ to, místo toho středovýho kolíčku co se to originál posouvá je taky šroub.
Čt 02.06.16 17:25
Takže pořídíš třeba tohle: www.speedpro.eu/trse-zavodni-trubkove-sedadlo-p-11559.html

K tomu tohle: www.speedpro.eu/univerzalni-pojizdne-lyziny-sedacky-montaz-sedadlo-p-6

a pak ještě něco takového: www.highperformanceparts.cz/katalog/884-montazni-konzole?brandId=83&am

Konzole Golf I a II je stejná, do B2 pasuje, jen je cca o 3cm širší takže se upraví ty zadní úchyty. A osobně jsem to při té příležitosti i snížil, (o nějaké 3-4cm) abych nebyl hlavou opřený o strop. Jak to je s B3 či B4 nevím, systém uchycení je stejný a šířku kolejnic ti můžu u B2 i B4 pro porovnání změřit.

‹‹ Zpět na Úpravy