Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem

 

Základní informace k občanskému sdružení

Název: Audi Club CZ z.s.
Adresa: Litvínovská 525, Praha 9, 190 00
Datum registrace u MV ČR: 29. 1. 2007
IČO: 27054462
Číslo účtu: 32300323/5500
Seznam členů občanského sdružení: zde
 
Logo Audi Club ve formátu Adobe Illustrator / Adobe Acrobat
Stanovy ke stažení: zde
Přihláška ke stažení: zde
 

Poslání sdružení

Spousta lidí se stále ptá a bude ptát i nadále, k čemu to občanské sdružení vlastně slouží? Odpověď na to není jednoduchá a určitě se najde spousta takových, co si řeknou, že je to vlastně k ničemu, ale je tu hrstka těch, co si myslí pravý opak. Jaká je tedy jejich motivace být členem občanského sdružení a přispívat ročně pomocí členského poplatku na další jeho běh?

Pokud by se někdo podíval na stanovy, tak v článku 2 je to celkem pěkně shrnuto, nicméně když bych to měl popsat vlastními slovy, tak členové cítí určitou větší potřebu sounáležitosti ke značce, než jim může poskytnout pouze internetová diskuze a nahodilé setkání v průběhu roku. Z této potřeby pak čiší jejich radost a nadšení pro značku Audi. Tito lidé se pak cítí víc, než jen fanoušky značky Audi, jsou zapálení, mají zájem nejen o nové produkty, ale zajímají se i o historii značky, díky svým technickým znalostem pak ochotně radí těm, kteří mají na první pohled neřešitelný problém se svým vozem. Charakteristiku členů bych mohl vypisovat až do úmoru, každý z nás je něčím výjimečný a jinak postižený (v tom dobrém slova smyslu).

Ano, najdou se zde i tací, kteří vidí za členstvím ve sdružení i materiální zisk v podobě různých slev a výhod, nicméně i tito lidé mají nárok na členství, pokud dodržují stanovená pravidla a i díky jejich členskému příspěvku je vlastně možné dál rozšiřovat aktivity sdružení. Když už jsem zmínil výhody, tak právě právní subjektivita občanského sdružení (přidělené IČ) nám umožnila registraci u většiny firem, u nichž můžeme čerpat slevy na nabízené produkty a služby.

Výhody pro členy
  • volný nebo zvýhodněný vstup na akce, pořádáné občanským sdružením
  • vybraný propagační sortiment (např. kalendář, klíčenka apod.) zdarma
  • možnost aktivněji se podílet na rozvoji celé komunity
  • v budoucnu možnost účastnit se akcí, pořádaných automobilkou Audi
  • slevy ve vybraných prodejnách a internetových obchodech:

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function MySQL_Fetch_Array() in /data/web/virtuals/211959/virtual/www/domains/audi-club.cz/obcanskesdruzeni.php:37 Stack trace: #0 {main} thrown in /data/web/virtuals/211959/virtual/www/domains/audi-club.cz/obcanskesdruzeni.php on line 37