Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem

 

O klubu

Počátky tohoto internetového klubu se datují někdy do roku 2001, kdy vznikla úplně prapůvodní stránka, která sdružovala příznivce čtyř kruhů. Ke škodě těchto původních stránek se časem stalo, že aktivita v rámci klubu se ocitla na bodu mrazu, proto jsem požádal původního provozovatele, zda bych mohl starost o klub po něm převzít. Ten s tímto návrhem souhlasil a já na konci roku 2003 začal budovat nové stránky až do současné podoby.

Na přelomu let 2006 a 2007 se několik aktivnějších členů dohodlo, že jim nestačí být jen pouhými uživateli internetového klubu bez jakékoliv právní subjektivity, což vyvrcholilo dne 29.1.2007, kdy bylo u Ministerstva vnitra ČR zaregistrováno občanské sdružení Audi Club CZ o.s., čímž začala další kapitola v historii tohoto klubu.

Několik faktů, týkajících se stránek Audi Clubu:

  • Současná návštěvnost stránek se pohybuje na úrovni 18 tisíc unikátních návštěv měsíčně.
  • Denně je zobrazeno více než 40 tisíc stránek.
  • Počet registrovaných uživatelů vzroste každý měsíc minimálně o 50.
  • V diskuzním fóru bylo na počátku ledna 2008 přes 20 tisíc témat s celkovým počtem 320 tisíc příspěvků.
  • Jsme v kontaktu s Audi Club International a máme oficiálně přislíbenou podporu od dovozce značky Audi, společnosti Import Volkswagen Group.

Internetová komunita nebo občanské sdružení?

Na těchto stránkách můžete potkat dva typy příznivců a nadšenců značky Audi. První skupinu tvoří lidé registrovaní na internetových stránkách s možností libovolně přispívat do veřejných diskusních témat.

Druhou skupinou jsou členové občanského sdružení, platící roční členské příspěvky. Ti mohou navíc čerpat členské výhody, slevy a spolupodílet se na chodu a dění v oficiálním clubu. Bližší informace naleznete na stránce Občanské sdružení.

Reklama na Audi Clubu

Firmy mohou využít několik druhů prezentace v rámci klubu. Firmy, jejichž zaměření je primárně určeno pro motoristy, mohou využít zařazení do Katalogu firem, které je zdarma. V případě, že pro členy klubu nabídnou nějakou výhodu, bude tato výhoda k danému záznamu přidána.

Dále mohou firmy s jakýmkoliv zaměřením využít nabídky zobrazování reklamního banneru. Umístění těchto reklamních bannerů lze sjednat na základě individuálních potřeb, ovšem vždy s přihlédnutím na celkový design stránek. Všem inzerentům je zřízen přístup do reklamního systému, kde je možné zjistit statistické informace, týkající se zobrazovaného banneru. Konkrétní cenovou nabídku si můžete vyžádat e-mailem nebo na telefonu 604 656 831.