Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Rady a návody

V tomto článku (dalo by se říct recenzi) bych chtěl představit zabezpečení automobilu, které jsem zvolil. O tomto zajímavém systému moc napsáno není, proto jsem se rozhodl „pochlubit“ a popsat, co znamená Block Shaft.
 
Na tuto otázku najdete určitě odpověď na mnoha místech, zejména na stránkách pojišťoven které se pojištěním vozidel zabývají. A protože se po silnicích všichni pohybujeme, víme dobře že dopravní nehoda je bohužel událost která nás může potkat, a je už v podstatě jedno jestli budeme viníkem či poškozeným.
 
Xenony a bi-xenony 24.01.2010
Popis základních vlastností xenonů.
 
Následující informaci v knihách typu „Jak na to“ nenajdete. Autoři těchto rychlonávodů popisují nějaký běžný motor z jiné planety, nikoliv motor Audi.
 
Motorové oleje 08.12.2008
Vzhledem k tomu, že spousta lidí přemýšlí, jaký motorový či jiný olej dát do svého plechového miláčka a neví, jakého výrobce, značku, typ a označení motorového oleje vybrat a podle čeho vlastně správný olej vybrat, pokusil jsem se dát dohromady důležité informace týkající se motorových olejů.
 
Vložka do rezervy 11.07.2008
Určite každý z Vás aspoň raz videl tú „divnú“ polystyrénovú vec čo je (alebo aspoň by mala byť) vložená v rezervnom kolese.
 
Každá pneumatika má na sobě uvedeno spoustu údajů, z nichž samozřejmě nejviditelnější je vždy značka, přičemž tento údaj by neměl být jediné co rozhoduje o výběru pneumatiky. Ne vždy tomu tak je, navíc některé údaje na pneumatice jsou pro velkou většinu jejich uživatelů neznámým pojmem. Pro nás všechny jsem se tedy pokusil udělat takové shrnutí základních informací, které snad najdou využití a přispějí k orientaci a správnému výběru těch správných gum na vašeho miláčka.
 
Každý určite uzná že sériové repro po cca. 10 rokoch nehrajú ako by mali, alebo jednoducho niekomu nestačia (ako napr. mne) tak ho čaká výmena.
 
Jelikož se téma zapsání alternativních rozměrů kol v diskuzi stále opakuje, rozhodl jsem se sepsat tyto řádky, které by mohli pomoct těm, kteří stále tápají a nevědí, jak na to.
 
Bavlněný vzduchový filtr se nemění, a v pohodě při potřebné údržbě „přežije“ auto. Je třeba ho ale čas od času vyčistit a naimpregnovat speciálním olejem. Tady je postup, jak na to...
 
Strana:  1   2