Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Registrace nového uživatele

Array
(
)
Přezdívka:
Jméno:
Příjmení:
Heslo:
E-Mail:
 
Odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s registrací a zavazuji se užívat služeb tohoto portálu v souladu s níže uvedenými Pravidly a Všeobecnými podmínkami.
 

Heslo si můžete změnit pomocí tohoto formuláře.

Pravidla pro registrované uživatele

Tyto pravidla mají za cíl podporovat základní principy chování na Internetu - dodržování zákonů, zákaz zneužívání diskusního prostoru ke spamování či komerčním aktivitám a slušnost.

  1. Je zakázáno znehodnocování příspěvků jiných uživatelů zasíláním příspěvků, které nesouvisejí s původním tématem příspěvku. Dále je zakázáno vkládat příspěvky obsahující spam, flamewar (např. benzín vs. nafta), příspěvky obsahující vulgarismy, příspěvky s cílem urazit nebo ponížit jiné uživatele a hromadné zasílání příspěvků bez zásadní informační hodnoty do diskuze za účelem dosažení co nejvyššího počtu příspěvků nebo jiného zvýhodnění vůči ostatním uživatelům (tzv. flooding).
  2. Je zakázána jakákoli forma distribuce materiálů či informací (hudba, crack, warez, scan článku) podléhajících autorskému právu dle Autorského zákona. Výjimku tvoří soukromé inzeráty uživatelů, prodávajících tyto materiály či informace v souladu s autorským zákonem.
  3. Je zakázáno zneužívání diskusního prostoru ke spamování či komerčním aktivitám. Případné komerční aktivity podléhají předchozímu schválení provozovatele.
  4. Uživatel je povinen v případě citací uvádět autora či odkaz na zdroj.
  5. Provozovatel nebo jím určený zástupce je oprávněn smazat zdvojené příspěvky, přesouvat příspěvky podle jejich obsahu mezi jednotlivými sekcemi diskusního fóra, uzamykat příspěvky, které je vhodné nemazat, ale zabránit směrování diskuse jiným směrem, než požadoval zakladatel příspěvku.
  6. Provozovatel nebo jím určený zástupce je oprávněn smazat příspěvek, zaslat napomenutí uživatele, popřípadě zrušit registraci v případě porušení těchto pravidel, dobrých mravů či poškozování dobrého jména portálu nebo provozovatele.
  7. Provozovatel se zaručuje, že e-maily uživatelů nebudou v žádném případě hromadně poskytnuty třetím osobám. Toto ustanovení se nevztahuje na zobrazování e-mailu v rámci uživatelského profilu.
  8. Systém u každého příspěvku automaticky zaznamenává IP adresu autora, která může být poskytnuta Policii ČR či příslušným orgánům v souladu se zákony ČR.

Tyto pravidla jsou platná od 24.7.2010.