Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi slaví 100 let speciálními modely 24.07.2009
Značka Audi připravila speciální akční nabídku paketů v souvislosti s letošním 100 výročím od založení značky.

Audi A3 Sportback

Z nižší střední třídy v nabídce zaujme Audi A3 Sportback 1.6 (75 kW), která již tak bohatou základní výbavu doplňuje o paket s xenonovými světly Plus, 17“ hliníkovými litými koly v 5ramenném designu Dynamik, vyhřívanými vnějšími zrcátky, Audi parking systemem, dále je zde příprava pro zabudování mobilního telefonu sítě GSM, středová loketní opěrka vpředu, vnitřní zpětné zrcátko automaticky zaclonitelné včetně dešťového a světelného senzoru, funkce coming home/leaving home a přední sklo s šedým pruhem u horního okraje. Hodnota paketu je 113 600 Kč a nyní jej zákazník dostane zcela zdarma.

Audi A4

Ve střední třídě luxusních vozů jsou k dispozici Audi A4 a A4 Avant 2.0 TDI (103 kW). U těchto modelů paket obsahuje: xenonová světla Plus, 18“ hliníková litá kola v 5ramenném hvězdicovém designu, Audi parking system, vyhřívání sedadel vpředu, tempomat, asistent dálkových světel, příprava pro zabudování mobilního telefonu sítě GSM, multifunkční 4ramenný kožený volant, vnitřní zpětné zrcátko automaticky zaclonitelné. Hodnota paketu činí 144 200 Kč – pokud se zákazník rozhodně pro verzi limuzína, získá jej zcela zdarma, u verze Avant pak se zvýhodněním 50 procent.

Audi A6Limuzína Audi A6 3.0 TDI přijíždí s paketem, jehož součástí jsou: Audi parking system, komfortní automatická klimatizace plus, 18“ kovaná hliníková kola v 5ramenném Dynamik designu, vyhřívání sedadel vpředu, příprava pro zabudování mobilního telefonu včetně středové loketní opěrky vpředu, vnitřní zpětné zrcátko automaticky zaclonitelné. Hodnota paketu činí 115 000 Kč – a jeho volbou zákazník ušetří 46 000 Kč.

Audi Q7

U oblíbeného SUV Audi Q7 v motorizacemi 3.0 TDI, 3.0 TDI clean diesel a 4.2 TDI je připraven sportovní paket S line, který obsahuje sportovní podvozek S line, hliníková litá kola v 5paprskovém designu velikosti 9Jx20 a s pneumatikami 275/45 R 20, nápis S line na předních blatnících, nástupní lišty s nápisem S line; paket dále obsahuje černé provedení interiéru s černými nebo stříbrnými švy na potahu Alcantara/kůže, sportovní sedadla vpředu elektricky nastavitelná včetně elektricky nastavitelné opěrky bederních obratlů vpředu, potah hlavice řadicí páky v perforované kůži, informační systém řidiče s monochromatickým displejem, potah stropu z černé látky, hliníkové matné dekorace, rámečky výdechů vzduchu v hliníkové optice a komfortní středovou loketní opěrku vpředu, potahy sedadel v kombinaci kůže/Alcantara a multifunkční sportovní kožený volant. Hodnota paketu u motorizací 3.0 TDI a 3.0 TDI clean diesel činí 176 500 Kč, u motorizace 4.2 TDI pak 149 000 Kč a zákazník jej získá se zvýhodněním 60 procent a ušetří tedy až 105 900 Kč.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy