Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Miss ČR Aneta Vignerová bude jezdit v Audi TT 26.10.2009
Hlavní cenu letošní soutěže krásy Miss Česká republika – Audi TT Coupé –dnes převzala z rukou vedoucího Divize Audi Petra Neústupného v reprezentačních prostorách společnosti Import VOLKSWAGEN Group Miss ČR 2009 Aneta Vignerová.

„Jsme rádi, že jsme se letos mohli stát partnery další významné společenské a také charitativní události a věříme, že Aneta zažije s naším krásným kupé jen samé krásné chvíle,“ komentoval slavnostní událost Petr Neústupný.

Audi TT a Miss ČR 2009

Čerstvá Miss ČR a také majitelka sportovního Audi TT dále obdržela na rok kartu, která ji opravňuje k využívání limuzíny Audi 24 hodin denně na území Prahy. Tuto službu získaly také 1. a 2. Vicemiss ČR Lucie Smatanová a Hana Věrná a Miss sympatie Nikol Rišková.

Audi TT a Miss ČR 2009

„Audi se tradičně zapojuje do nejvýznamnějších společenských, politických i sportovních událostí. Letos jsme se tak opět podpořili karlovarský filmový festival a jeho partnery budeme i příští rok, značka Audi rovněž poskytla flotilu svých vozů pro konferenci Deset let od rozšíření NATO nebo pro české předsednictví Evropské unie… Kde je zajímavá společnost, tam je i značka Audi,“ zdůraznil Petr Neústupný během slavnostního ceremoniálu.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy