Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Praha, 1. října 2014 – Krátce před zahájením letošního Autosalonu Paříž můžete sledovat prostřednictvím Audi Media TV první jízdní dojmy s novým Audi TTS Roadster. Audi Media TV zahajuje své vysílání v nové verzi 1. října v 17.00 právě touto reportáží. Vůz bude řídit a první jízdní dojmy divákům přiblíží závodní jezdec Timo Scheider, dvojnásobný šampion závodů DTM. Následovat bude online přenos již tradiční Volkswagen Group Night.
 
Praha, 25. září 2014 – Nové Audi TT* je nejlépe propojeným automobilem v Německu. To je výsledek ankety „Car Connectivity Award“, kterou uspořádaly časopisy auto motor und sport a CHIP. Služby Audi v oblasti konektivity kromě toho zvítězily ve čtyřech dalších kategoriích. Ceny byly předány na slavnostním večeru ve Stuttgartu.
 
Praha, 24. září 2014 – Audi představí na nadcházejícím pařížském autosalonu nové modely TT Roadster* a TTS Roadster, které ztělesňují purismus v nejkrásnější podobě. Kompaktní dvoumístné sportovní vozy s plátěnou střechou stanovují nová měřítka v oblastech designu, pohonu a podvozku. Mezi technické skvosty třetí generace Audi TT patří Audi virtual cockpit.
 
Praha, 9. září 2014 – Značka Audi byla zvolena Oficiálním vozem festivalu Architecture Week Praha 2014. Osmý ročník prestižní mezinárodní akce, zaměřený na oblast architektury a urbanismu, se uskuteční ve dnech 15. září až 12. října 2014 v klášteru svatého Jiří na Pražském hradě a na dalších místech v Praze. Slavnostní večer pro vybrané hosty se uskuteční za podpory značky Audi 1. října 2014 od 19 hodin ve Španělském sále.
 
Praha, 4. září 2014 – Úspěšný manažerský vůz Audi A6 se nyní představuje v rozsáhle přepracované variantě. Limuzína a Avant jsou díky novým motorům, převodovkám, světlometům a informačnímu a zábavnímu systému ještě úspornější, výkonnější, atraktivnější a kvalitnější. S četnými novinkami přicházejí také sportovní modely S6, S6 Avant a RS 6 Avant, stejně tak mnohostranný A6 allroad quattro.
 
Praha, 1. září 2014 – Audi Q5 je díky své vrozené všestrannosti vozem mnoha tváří. Zákazníci si navíc mohou vzhled modelu Q5 přizpůsobit svým představám a preferencím volbou vhodné výbavy na přání. Nejvýraznější proměnu umožňují pakety Sport a Offroad, které lze nyní v rámci akční nabídky pořídit se zvýhodněním ve výši 70 000 Kč včetně DPH.
 
Praha, 29. srpna 2014 – Audi A3 Sportback g-tron inovativně kombinuje ekologickou mobilitu, hospodárnost a technicky vyspělá řešení. Výsledkem jsou rekordně nízké emise a provozní náklady, to vše bez kompromisů v oblastech jízdní dynamiky, komfortu, bezpečnosti a užitných vlastností. Čeští zákazníci se o přednostech kompaktního Audi na stlačený zemní plyn (CNG) mohou přesvědčit za cenu, která začíná na 669 900 K
 
Praha, 28. srpna 2014 – Nízké emise – silné emoce. Tento slogan věrně vystihuje vlastnosti nových modelů Audi ultra, které jsou vzorem hospodárnosti a zároveň nabízejí mimořádné potěšení z jízdy. Nové motory TDI splňují emisní normu EU6 a na českém trhu jsou k dispozici pro modely Audi A4, A5 a A6 ultra v různých karosářských variantách.
 
Praha, 18. srpna 2014 – Nové Audi TT* pozoruhodným způsobem spojuje dynamiku a hospodárnost. Kompaktní sportovní vůz boduje zvýšením výkonu až o 14 procent a současným poklesem emisí skleníkových plynů o jedenáct procent v porovnání s předchůdcem. Prémiový výrobce v nové ekologické bilanci uvádí, že každý vůz třetí generace Audi TT díky tomu za celou dobu životního cyklu ušetří přibližně 5,5 tuny skleníkových plynů, mezi něž patří kromě oxidu uhličitého mimo jiné také metan, oxid dusný a halogenované organické sloučeniny.
 
Praha, 31. července 2014 – Pět prvních míst pro značku se čtyřmi kruhy. Taková je bilance první čtenářské ankety časopisů auto motor und sport a CHIP, v níž více než 42 500 čtenářů zvolilo nejlepší funkce a systémy z oblasti konektivity. Předání cen se uskuteční 17. září ve Stuttgartu.