Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Letošního Audi Golf Cup v Golf Resortu Karlovy Vary se zúčastnilo téměř devadesát VIP klientů značky čtyř kruhů včetně celé řady známých osobností. Na jednom z nejkrásnějších a nejoblíbenějších českých golfových hřišť si zahráli např. Roman Budinský, předseda představenstva RWE Energie, a. s., Vladimír Šmicer, manažer české fotbalové reprezentace, Patrik Berger, bývalý fotbalový reprezentant, ale také skladatel a producent Ondřej Soukup, zpěvák Jan Kalousek nebo bývalý člen skupiny Support Lesbiens Michal Kryštof. Ceny vítězům prestižního turnaje předala Anna Gruberová, ředitelka divize Audi společnosti Porsche Česká republika. Turnaj se nesl v duchu zlaté éry hollywoodské hvězdy Marilyn Monroe, které je věnována právě probíhající výstava v Jízdárně Pražského hradu, jíž je značka Audi partnerem.
 
I letos Audi ve Varech doprovází hvězdy stříbrného plátna. Tou hlavní byl na slavnostním zahájení 48. ročníku MFF KV hollywoodský herec John Travolta. K červenému koberci před hotelem Thermal ho dovezla jak jinak než jedna z limuzín oficiální festivalové flotily.
 
Praha, 28. června 2013 – Audi je i v letošním roce oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary (MFF KV), jehož slavnostní zahájení proběhne právě dnes, a to již po osmačtyřicáté. Organizátoři nejvýznamnější akce svého druhu ve střední a východní Evropě budou mít k dispozici 55 elegantních limuzín Audi. Značka čtyř kruhů připravila pro své příznivce soutěž Audi Stage Race o zapůjčení vozu Audi A3 na týden. Festival potrvá do 6. července.
 
Praha, 24. června 2013 – Značka Audi zvítězila v Le Mans podruhé v řadě se závodním vozem poháněným hybridní soustavou quattro. Pokračuje tak v jedinečné sérii úspěchů v nejvýznamnějším vytrvalostním závodě na světě. Vítězství vybojovala posádka Lo?c Duval (F), Tom Kristensen (DK) a Allan McNish (GB).
 
Praha, 13. června 2013 – Společnost AUDI HUNGARIA MOTOR Kft. otevřela ve středu 12. června novou kapitolu ve své dvacetileté úspěšné historii. Prof. Dr. Martin Winterkorn, šéf koncernu Volkswagen, Rupert Stadler, šéf koncernu Audi, a předseda maďarské vlády Viktor Orbán oficiálně zahájili sériovou výrobu modelu Audi A3 Limuzína. Audi postavilo v Györu na ploše více než dva miliony metrů čtverečních během dvou let kompletní výrobní závod s lisovnou, karosárnou, lakovnou a finální montáží. Investice do infrastruktury, výstavby a inovativního výrobního zařízení dosáhla celkové částky více než 900 milionů eur.
 
Praha, 12. června 2013 – Audi pokračuje v podpoře projektů Nadace Archa Chantal. Posláním nadace vedené Chantal Poullain-Polívkovou je zpříjemňovat život malým pacientům v dětských zdravotnických zařízeních. Jednotlivé projekty v dětských nemocnicích jsou financovány z darů právnických a fyzických osob a z výtěžků veřejných sbírek. Značka Audi podpořila Nadaci Archa Chantal mimo jiné dětskou knížkou Audi.
 
Praha, 30. května 2013 – Audi je partnerem výstavy Marilyn, jejíž slavnostní vernisáž proběhla ve středu 29. května 2013 za přítomnosti mnoha významných osobností společenského života. Pro veřejnost bude unikátní expozice, připomínající loňské 50. výročí předčasného úmrtí hollywoodské hvězdy, přístupná v Jízdárně Pražského hradu až do 20. září 2013.
 
Praha, 20. května 2013 Trojité vítězství pro Audi v anketě „Firemní auto roku 2013“ Audi se stalo vícenásobným vítězem v hlasování ankety „Firemní auto roku 2013“. Čtenáři časopisu „Firmenauto“ hodnotili celkem 62 modelů v devíti kategoriích podle kritérií ovladatelnosti, komfortu a hospodárnosti. Kategoriím „malé vozy“, „střední třída“ a „malá a kompaktní SUV“ dominují podle jednotného názoru 270 uznávaných fleetových odborníků modely A1 Sportback, A4 Avant a Q5. Anketu pořádá časopis „Firmenauto“ s organizací Dekra. (17. dubna 2013)
 
Praha, 10. dubna 2013 – Audi se i letos účastní již tradiční Wörthersee Tour, tentokrát s velkou expozicí s mottem „Home of quattro“. Prémiová značka odhalila na velkém setkání příznivců sportovních a závodních vozů v Reifnitzu (Korutany), které probíhá od 8. do 11. května, studii Audi TT ultra quattro concept, jež kombinuje minimální hmotnost a maximální sportovnost. Fanoušci mohou obdivovat také celou řadu dalších vysokovýkonných vozů. Kromě legendárního modelu Sport quattro S1 jsou vystaveny rovněž nejnovější modely RS a čistokrevné závodní vozy, a to včetně Audi R18 e-tron quattro, který vyhrál loni 24 h Le Mans jako první hybridní vůz.
 
Praha, 17. dubna 2013 – Světlomety LED ve vozech Audi prokazatelně snižují spotřebu paliva. Evropská komise proto nyní tuto technologii certifikovala jako hospodárnou.