Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Praha, 19. září 2011 – Václav Hudeček, světoznámý houslový virtuóz, si již po třetí v řadě vybral z nabídky značky Audi: tentokrát Audi A7 Sportback. Nový model mu předal Ondřej Kulich, vedoucí Fleet & Marketing Audi.
 
RS 5 Coupé je v rodině modelů A5 špičkovým atletem. Nabízí výkon a ovladatelnost výkonného sportovního vozu ve svůdně elegantní karoserii kupé. Design modelu RS 5 byl nyní doplněn o několik nových výrazných prvků, které již charakterizují nové modely A5.
 
Audi urban concept 12.09.2011
Audi znovu směřuje k novým horizontům: Audi urban concept je ultralehký vůz s uspořádáním interiéru 1+1 určený do přeplněných městských ulic. Elektricky poháněná studie má čtyři kola, ale nelze ji vtěsnat do žádné z konvenčních kategorií. Audi urban concept o hmotnosti pouhých 480 kg totiž v radikálně nové koncepci kombinuje prvky závodního vozu, zábavného automobilu a městského vozu. Může se tak stát průkopníkem zcela nové formy mobility.
 
Audi A2 concept 07.09.2011
Praha, 7. září 2011 – Technická studie Audi A2 concept skýtá příležitost k nahlédnutí do budoucnosti elektrické mobility v ulicích velkoměst. Čistě elektricky poháněná studie A2 concept vychází z klasického prostorového konceptu. Je to prémiový vůz do města s velkorysou nabídkou vnitřního prostoru a suverénními jízdními vlastnostmi.
 
Praha, 25. srpna 2011 – Nová generace Audi A6 získala od konsorcia Euro NCAP nejvyšší pětihvězdičkové ocenění za vynikající úroveň pasivní bezpečnosti. Výsledky testů ochrany dospělých cestujících při čelním, zadním a bočním nárazu, bezpečnosti dětí a ochrany chodců potvrzují, že nové Audi A6 patří mezi nejbezpečnější vozy ve své třídě.
 
Praha, 24. srpna 2011 – Audi zahájí v roce 2012 sériovou výrobu modelu A8 hybrid, který zkombinuje výkon šestiválce a spotřebu paliva čtyřválce. Zážehový motor 2.0 TFSI a elektromotor dosahují nejvyššího kombinovaného výkonu 180 kW (245 k) a maximálního točivého momentu 480 N.m. Průměrná spotřeba paliva zůstala pod hranicí 6,4 l/100 km. Luxusní limuzína může být až do rychlosti 100 km/h poháněna pouze elektromotorem a při konstantní rychlosti 60 km/h ujede bez lokálních emisí v čistě elektrickém režimu přibližně tři kilometry.
 
Praha, 22. srpna 2011 – Značka Audi přináší všem svým příznivcům digitální verzi Audi magazínu pro iPady. Aktuální číslo Audi magazínu je již nyní k dispozici.
 
Praha, 17. srpna 2011 – Audi znovu směřuje k novým horizontům: Audi urban concept je ultralehký vůz s uspořádáním interiéru 1+1 do přeplněných městských ulic. Technickou studii, která bude představena na autosalonu IAA ve Frankfurtu, nelze vtěsnat do žádné z konvenčních kategorií. Audi urban concept totiž v radikálně nové koncepci kombinuje prvky závodního vozu, zábavného automobilu a městského vozu. Audi představí kromě modelu Sportback také variantu Spyder.
 
Praha, 16. srpna 2011 – Své nové Audi Q7 si před pár dny převzala Tereza Maxová, světoznámá modelka a zakladatelka nadace, která nese její jméno a pomáhá opuštěným dětem.
 
Praha, 10. srpna 2011 – Audi znovu směřuje k novým horizontům: Audi urban concept je ultralehký vůz s uspořádáním interiéru 1+1 do přeplněných městských ulic. Technickou studii nelze vtěsnat do žádné z konvenčních kategorií. Audi urban concept totiž v radikálně nové koncepci kombinuje prvky závodního vozu, roadsteru, zábavného automobilu a městského vozu.