Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Akční nabídku pro modely Audi A4/A4 Avant doplňuje od února paket Extended Sport, který je k dispozici pro všechny dodávané kombinace motorů a převodovek ve spojení s paketem Extended.
 
Značka Audi zaznamenala vynikající úspěchy i v letošním ročníku ankety čtenářů „Die besten Autos 2011“ (Nejlepší auta roku 2011) časopisu „auto motor und sport“ (ams). Čtenáři časopisu ams zvolili na první místo hned čtyři modely Audi (A1, A4/A5, R8 Spyder a Q5). Vynikající výsledky završuje Audi A8 na druhém místě a modely A3, A6 a R8 Coupé zvolené na třetí místo.
 
Velkolepé entréé připravila značka Audi pro příchod své nejnovější vlajkové lodi Audi A8 Long, když nasadila tři desítky vozů převáženě tohoto modelu jako limousine servis pro delegáty Národní konference dealerů Audi, která se konala v závěru minulého týdne v Praze.
 
Značka Audi je již tradičním partnerem Filmového festivalu Karlovy Vary. Se stejnými organizátory letos rozšíří svou spolupráci také s Festivalem krátkých filmů Praha.
 
Koncept nové prodloužené záruky Audi je založen na plnohodnotném rozsahu, variabilitě respektující individuální potřeby zákazníka, cenové transparentnosti a komplexnosti. Prodloužené záruky jsou často svázány různými omezeními, ale to pro novinku od Audi neplatí.
 
Těsně před vánočními svátky si Jiří Bartoška přijel pro svůj nový vůz Audi A7 Sportback. Klíčky převzal z rukou generálního ředitele Import VOLKSWAGEN Group Rudolfa Javurka. Předání se zúčastnil i Petr Neústupný, vedoucí divize Audi.
 
Společnost AUDI AG prodala v uplynulém roce 1 092 400 automobilů, čímž znovu předčila své prodejní plány pro rok 2010, který se tak stal pro ingolstadtskou automobilku prodejně nejúspěšnějším rokem všech dob. Značka se čtyřmi kruhy prodala v Číně rekordních 227 938 vozů a v USA bylo poprvé v historii prodáno více než 100 000 vozidel Audi.
 
Audi si v České republice již patnáct let v řadě udržuje postavení nejúspěšnější prémiové značky. Vloni se v ČR pro vozy Audi rozhodlo 3242 zákazníků.
 
Značka Audi připravila pro své zákazníky novou akční nabídku paketů výbav. Pakety Extended s 20 až 70 % cenovým zvýhodněním obsahují atraktivní prvky výbav.
 
Společnost AUDI AG připravila pro rok 2011 produktovou ofenzivu také v oblasti motoristického sportu. Premiéru slaví nové Audi R18, uzavřené kupé, které bylo vyvinuto pro 24 h Le Mans. Audi Sport připravuje také nový závodní vůz pro DTM. Celkově se rozšířené aktivity zaměřují na další zvyšování účinnosti a aplikaci technických řešení blízkých sériové výrobě. Sportovní oddělení navíc rozšířilo a nově strukturovalo svůj zákaznický program.