Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Praha, 4.listopadu 2015 – Nové Audi A4 patří mezi nejbezpečnější automobily na trhu. Evropské konsorcium Euro NCAP udělilo novince s logem čtyř kruhů nejvyšší pětihvězdičkové ohodnocení za bezpečnost dospělých cestujících a dětí, jakož i za ochranu chodců.
 
Audi pokračuje ve spolupráci se Svazem lyžařů České republiky (SLČR) a v podpoře úspěšných českých reprezentantů v různých lyžařských disciplínách. Značka Audi se stala oficiálním partnerem nejstaršího lyžařského svazu na světě v prosinci 2014 a od té doby poskytuje funkcionářům SLČR a nejlepším českým lyžařům flotilu vozů Audi s pohonem všech kol quattro.
 
Praha, 22.října 2015 – Audi zavádí nové doplňkové modelové označení „performance“, které symbolizuje ještě vyšší úroveň výkonu ve spojení s výjimečnou hospodárností. Nové modely Audi RS 6 Avant performance* a Audi RS 7 Sportback performance* umocňují sportovní image značky. Jejich motor 4.0 TFSI s výkonem 445 kW (605 k) a točivým momentem až 750 N.m posouvá zrychlení (3,7 sekundy) téměř na úroveň supersportovních vozů. Spotřeba paliva zůstává beze změny na hodnotách 9,6 l/100 km, resp. 9,5 l/100 km, čemuž odpovídají emise CO2 ve výši 223 g/km, resp. 221 g/km. To jsou nejlepší hodnotyv tomto segmentu.
 
Praha, 14.října 2015 – Nový model Audi A4 Avant g-tron*, který bude uveden na trh koncem roku 2016, je dalším řešením značky Audi pro trvale udržitelnou mobilitu budoucnosti, které zachovává sportovní charakter vozu a praktickou všestrannost pro každodenní provoz, přestože se může pochlubit kompletně neutrální bilancí emisí CO2. Po modelu A3 Sportback g-tron* se jedná o druhý model značky se čtyřmi kruhy, který používá jako palivo zemní plyn, resp. Audi e-gas pro ještě účinnější ochranu klimatu.
 
Praha, 14.října 2015 – Audi Service sází v nové sezonní servisní kampani pro podzimní a zimní období na kompletní nabídku, která osloví majitele nových i starších vozů Audi. Důkladně školení pracovníci autorizovaných servisů Audi zajistí pečlivou přípravu vozu s logem čtyř kruhů na zimní provoz za výhodných podmínek, realizují případné opravy Audi originálními a výměnnými díly®a doporučí či přímo namontují Audi originální příslušenství®. Majitelé starších vozů Audi mohou využít Audi Energy Program - velice příznivé ceny vybraných servisních úkonů vč. olejového servisu nebo uplatnit nárok na výrazné zvýhodnění dílů, příslušenství a servisních úkonů s knížkou slevových poukazů Audi Energy Program.
 
Praha, 8.října 2015 – Audi spouští předprodej nové generace modelové řady Audi A4, která je hned od začátku nabízena ve dvou karosářských variantách, A4 Limuzína a A4 Avant. Zákazníci mohou objednávat oba modely ve třech výbavových liniích a na výběr mají rozmanité možnosti individualizace díky širokému sortimentu výbavy na přání. Ceny nového modelu Audi A4 na českém trhu začínají již od 799 900 Kč.
 
Praha, 23.září 2015 – Na jedenáctém kongresu ISAL 2015 (International Symposium on AutomotiveLighting) poskytnou přednášející společnosti Audi přehled o osvětlovací technice budoucnosti. Kongres začne 28. září 2015 v Darmstadtu. Program největší a nejdůležitější konference o automobilové osvětlovací technice zahájí ShujiNakamura, nositel Nobelovy ceny za fyziku 2014, a poté vystoupí řečníci pozvaní značkou Audi se svými prezentacemi o nejnovějších trendech a směrech vývoje. V místě konání sympozia bude také vystaven koncepční vůz z IAA, který demonstruje další krok ve vývoji automobilové osvětlovací techniky v podobě nové technologie Matrix OLED.
 
Praha, 15.září 2015 – Audi představuje studii elektromobilu Audi e-tron quattro concept na mezinárodním autosalonu IAA 2015 ve Frankfurtu nad Mohanem. Tato novinka se vyznačuje optimalizovaným aerodynamickým designem se součinitelem odporu vzduchu 0,25 a dynamickým pohonem všech kol e-tron quattro s výkonem až 370 kW. Nová studie ztělesňuje postoj společnosti Audi k budoucnosti elektrické mobility, která bude sportovní, hospodárná a vhodná ke každodennímu využití.
 
Praha, 2.září 2015 – Evropské konsorcium Euro NCAP udělilo novému modelu Audi Q7 nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení úrovně bezpečnosti. Výsledky testů ochrany dospělých cestujících při čelním a bočním nárazu, ochrany chodců a bezpečnosti dětí řadí aktuální Audi Q7 mezi nejbezpečnější vozy ve své kategorii.
 
Praha, 1. září 2015 – Značka Audi pokračuje ve spolupráci s prestižním mezinárodním festivalem ArchitectureWeek Praha. Stejně jako loni bude Audi i letos„Oficiálním vozem festivalu ArchitectureWeek Praha 2015“ a kromě toho bude vystupovat také v roli „Partnera festivalu ArchitectureWeek 2015“. Devátý ročník nevšední akce pro zájemce o architekturu a urbanismus se uskuteční ve dnech 17. srpna až 18. října 2015 v klášteře svatého Jiří na Pražském hradě a na dalších místech v Praze.Slavnostní večer pro vybrané hosty proběhne, za podpory značky Audi, 1. října 2015 ve Španělském sále.